Kağıthane Tıkanıklık Açma

Kağıthane tıkanıklık açma hizmeti sunan Hisar tesisat firmamız Kağıthane ve çevresinde lavabo ve gider tıkanıklığı açma konusunda uzman ekibimiz ile profesyonel anlamda hizmet veriyoruz. Lavabo klozet küvet ve alaturka tuvalet tıkanıklığı durumunda bizimle irtibat kurmanız halinde profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Kağıthane Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kağıthane tıkanıklık açma firmamız olarak lavabo ve tuvalet tıkanıklığı konusunda sizlere yardımcı oluyor ve sorunun kökten çözülmesini sağlıyoruz. Giderlerde meydana gelen tıkanıklık durumu lavabo tuvalet küvet ve alaturka tuvaletleri kullanılamaz hale getirir.  Bununla birlikte tıkalı giderler kötü koku ve mikrop yayar. Bu nedenle tıkanmış lavabo ve diğer giderlerin bir an önce açılması ve kullanılabilir hale getirilmesi gerekir.  Tıkalı giderler her ne kadar evde amatör yöntemler ile açılmaya çalışılsa da genellikle başarılı sonuçlar alınmaz.

Bazen de bu yöntemle açılan giderler kısa süre içerisinde tıkanır. Bu nedenle profesyonel anlamda tıkanıklık açma hizmeti almak gereklidir. Firmamız olarak son teknoloji ürünü ekipmanlar kullanıyor ve tıkalı giderlerin kısa süre içerisinde açılmasını sağlayarak kullanılabilir duruma getiriyoruz. Kağıthane ve çevresinde bu alanda hizmet sunan firmamız olarak öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Kağıthane Mutfak Gider Açma

Kağıthane tıkanıklık açma firmamız mutfak giderleri açma konusunda da sizlere hizmet veriyor. Evlerde günlük olarak en fazla kullanılan bölüm mutfaklardır. Mutfak giderlerinin tıkalı olması beraberinde birçok sorunu da getirir. Mutfak lavaboları çay posası yemek kalıntıları ve diğer parçacıklar nedeni ile kısa süre içerisinde tıkanabilir. Evlerde en çok tıkanıklığın görüldüğü lavabo mutfak lavaboları olarak karşımıza çıkar. Bizler firmamız olarak mutfak gideri açma konusunda sizlere en iyi hizmete sunuyoruz. Firmamızın sunmuş olduğu lavabo gideri açma hizmetinde kameralı cihazlar kullanılır. Bu cihazlar sayesinde ortalığı kırıp dökmeden sorunun bulunduğu yer kısa süre içerisinde tespit edilir ve tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir.

Kağıthane Pimaş Tıkanıklığı Açma

Kağıthane tıkanıklık açma firmamızdan  mutfak lavabosu ve diğer gider tıkanıklıklarının açılması konusunda hizmet alabilirsiniz. Lavabolar ve tuvalet giderleri birçok farklı nedenden dolayı tıkanabilir. Örneğin İnşaat aşamasında lavabo giderlerine moloz ve harç karışım olması durumunda lavabolarda sık sık tıkanma durumu görülür. Buraların içerisindeki mesafe bu molozlardan dolayı dar olacağı için su akışı yavaş olur. Bu nedenle de lavabo ve tuvalet gibi bölümlerde tıkanma sorunu ile sıklıkla karşılaşılır. Ayrıca eski binalarda da kireçlenme ve tortu nedeni ile gider tıkanıklığı ile karşılaşma durumu görülür.

Böyle durumlarda tıkanıklık açma işlemi yapılmadı takdirde alt katlara su sızıntısı meydana gelir. Öte yandan gider tıkanıklığı ev içerisine taşkınlara da yol açabilir. Bu nedenle profesyonel hizmet alarak tıkanıklık sorununa çözüm getirmek gereklidir. Firmamız ile iletişim kurarak evlerde ve iş yerlerinde meydana gelen lavabo ve gider tıkanıklığı sorunları için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kağıthane Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kağıthane tıkanıklık açma firmamız ile tuvalet tıkanıklığı açma konusunda da irtibat kurarak hizmet talebinde bulunmanız mümkün. Tuvalet tıkanıklığı genellikle bodrum katlarda yaşanır. Üst katlarda oturan kişiler bodrum katında yaşanan tıkanıklık nedeni ile tuvalet tıkanıklığı sorunu ile karşılaşabilirler. Tuvalet tıkanıklığı sorunu genellikle tesisatlardan kaynaklanır. Boruların düzgün döşenmemesi ve inşaat esnasında tuvalet borularının içerisine kaçan kum ve harç kalıntılarından dolayı tuvalet tıkanıklığı sorunu ile karşılaşılır. Bununla birlikte tuvalet kullanım hatalarından dolayı da tuvalet tıkanıklığı sorunları görülür. Tuvalet içerisine atılan kağıt ped ve kağıt havlu gibi suda çözünmeyen maddelerden dolayı tuvaletlerde tıkanıklık meydana gelir.

Ayrıca tuvalet tıkanıklığının en sık karşılaşılan nedenlerinden biri de küçük çocukların klozet içerisine attıkları oyuncaklardır. Çok kireçli suların bulunduğu bölgelerde yaşayan kişilerde tuvalet tıkanıklığı ile karşılaşır. Çünkü kireçli sudan dolayı borularda tortu birikir ve bu nedenle de zamanla su akışı yavaşlar. Bu ve bunun gibi sorunlardan dolayı tuvalet tıkanıklığı ile karşı karşıya kalmanız durumunda firmamız ile irtibat kurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kağıthane Banyo Gider Açma

Kağıthane tıkanıklık açma firmamız tarafından sunulan banyo gideri açma ve diğer tıkanıklık açma işlemlerinde sorunun türüne göre tıkanıklık açma robotu görüntülü ve kameralı robot ya da kimyasal ilaçlı yıkama işlemlerine başvurulur. Firmamızda sorunun durumuna göre her türlü araç ve cihaz mevcuttur. Onarım ekibimiz evinizde ya da iş yerinizde herhangi bir kırma ve dökme işlemi yapmadan ve borulara zarar vermeden tıkanmış giderleri açar. Evlerde meydana gelen lavabo ve gider tıkanıklıkları genellikle çamaşır veya bulaşık makinesinin nedeninin bağlı olduğu çatal bağlantı noktalarındaki dirseklerde meydana gelir.

Evlerde geçici yöntemler ile açılan giderler zamanla tekrar tıkanır. Bu gibi sorunlar için profesyonel anlamda hizmet almak sorunun kökten çözülmesine sağlar. Firmamız olarak tıkalı giderlerin açılmasında kesin çözüm için kameralı cihazlar kullanıyoruz. Bununla birlikte basınçlı makineler kullanarak yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Kağıthane tıkanıklık açma firmamız olarak  kameralı robot cihazlar ile lavabo giderlerini açarken duvarları ya da seramikleri kırmadan tıkanıklığın görüntülenmesini sağlıyoruz.

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Firmamız tarafından sunulan kameralı su kaçağı tespit işlemi ile hem zamandan hem de paradan tasarruf edersiniz. Bu işlem sayesinde evlerde ve iş yerlerinde gereksiz yere kırma ve dökme işlemlerinin önüne geçilir. İleri teknoloji cihazlar ile kırmadan su kaçağı tespite hizmeti için firmamızı arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Su kaçağı tespiti hizmeti almak için bize ulaşan müşterilerimize aynı gün için randevu oluşturuyoruz. Belirtilen adrese giden ekibimiz özel cihazlar kullanarak daire içerisindeki su kaçağı tespiti işleminin noktasal olarak gerçekleştirir. Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra sorunun büyüklüğüne göre işlem fiyatı belirlenir. Daha sonra müşterimizin müsait olduğu bir gün için randevu verilerek onarım ve tadilat işlemi gerçekleştirilir.

Kağıthane Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane tıkanıklık açma firma ekibimiz özel cihazlar kullanarak kırmadan su kaçağı tespiti gerçekleştirir. Ekibimiz su kaçağı tespiti yaparken boruların içerisindeki çatlakları kırıkları veya hasarlar nedeni ile meydana gelen sızıntıları belirler. Ekibimiz tarafından kullanılan akustik dinleme cihazları sayesinde temiz su tesisatlarında meydana gelen su kaçakları hızlı bir şekilde tespit edilir. Yine firma bünyemizde yer alan ve profesyonel ekibimiz tarafından kullanılan boru görüntüleme kameraları da atık su borularının iç kısımlarını görüntülemek için kullanılır. Bu sayede su kaçakları ve sızıntıları hızlı bir şekilde tespit edilir. Firmamızda kalorifer borusu ve sıcak su borularında meydana gelen sızıntıların tespit edilmesi için termal kamera kullanılır. Bu kameralar sayesinde parkelerin ya da diğer yer döşemelerinin sökülmesine gerek duyulmadan su kaçağı tespiti yapılır.

Kağıthane Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti ile gereksiz yere seramiklerin ya da yer döşemelerinin sökülmesine gerek kalmaz. Firmamız tarafından kullanılan bu yöntemler sayesinde üst katlardan gelen veya döşemelerin altında oluşan sızıntıların tespiti kolay bir şekilde yapılabilir. Su kaçağı tespiti yaparken öncelikle hangi tesisat sisteminde problem olduğunun tespitini yaparız. Parke altlarında veya seramiklerin altında meydana gelen sızıntıları kullanmış olduğumuz kameralı cihazlar ile kolayca görüntüleyebiliyoruz. Su kaçağı tespiti yaparken hiçbir şekilde ortada kırıp dökmüyoruz.

Temiz son borularında meydana gelen su sızıntılarının onarılması için yalnızca küçük bir bölümü açarak işlem gerçekleştiriyoruz. Bu durumda yalnızca bir veya iki fayansı yerinden söküyoruz. Kağıthane ve çevresinde profesyonel anlamda hizmet sunan firmamızın sunmuş olduğu bu avantajlı hizmetlerden faydalanmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Firmamız olarak sunmuş olduğumuz hizmetleri piyasaya göre en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunuyoruz. Bununla birlikte ödeme kolaylığı ile de müşterilerimizin bütçelerini zorlamadan hizmetlerimize devam ediyoruz.

Kağıthane Petek Temizliği

Firmamız olarak tuvalet lavabo ve gider tıkanıklığı açma hizmetlerimizin yanı sıra kalorifer petek temizliği konusunda da müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıyoruz. Kış aylarında evlerde ve iş yerlerinde ısınma amacı ile sürekli olarak çalışan kalorifer petekleri zaman içerisinde içlerinde biriken tortu ve kir nedeni ile düşük performans gösterir. Bu durumda ortam istenildiği gibi ısınmaz. Bununla birlikte yüksek doğalgaz faturaları ödenir. Bu nedenle de kalorifer peteklerinin özellikle kış aylarına girmeden önce profesyonel olarak temizlenmesi birçok açıdan avantaj sağlar.

Firmamız tarafından sunulan kalorifer peteği temizleme işleme özel cihazlar kullanılarak gerçekleştirilir. Evinizde veya iş yerinizde bulunan kalorifer peteklerinin sayısına göre petek temizleme fiyatları belirlenir. Firmamızdan alacak olduğunuz kalorifer peteği temizliği hizmeti sayesinde kış aylarında evinizin ya da iş yerinizin çok daha iyi ısındığını ve bununla birlikte doğalgaz faturalarınızda da düşüş olduğunu gözlemlersiniz.